Altınsur Yapı Mimarlık

Altınsur Yapı Mimarlık Kurumsal

"Yaşamak için zaman kazandıran, yatırım için geleceği bugünden gören bir şirketiz"

Altınsur Yapı 2011 yılında kurulmuştur. Kuruluş gayesi, müşterilerine sağlıklı, güvenli ve huzurlu yaşama mekanları inşa etmek olan “ALTINSUR YAPI” aynı zamanda, kalite ve estetiğin bir arada bulunduğu yapıların altına imza atmayı hedeflemektedir. Dürüstlüğü ve güvenirliği her zaman için yapacaklarının teminatı olacak olan ALTINSUR YAPI, şehre ve ülkeye kalıcı eserler bırakmak hedefiyle çalışmlarına devam etmektedir. Saygılarımızla..

Misyonuzmuz

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

Değerlerimiz

Altınsur Yapı çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler. Yenilikçilik : Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir. Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.
Sosyal Sorumluluk: Altınsur Yapı taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir. Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Altınsur bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek, alanında öncü ve örnek kuruluş olmak.

Kalite Polikamız

Teknolojiyi takip etmeden ve kendini yenilemeden olduğun yerde durmanın en hızlı geri kalma yolu olduğu bilinci ile çok çalışmak, başarılı olmak ve devamlı ileriye bakarak sürekli gelişmek ve iyileştirmek temel amacımızdır.
Şirketimiz bünyesindeki tüm faaliyetlerin uygulanması, geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için takım ruhunu benimseyen, özveri ile çalışan ekibimiz ve elemanlarımız kalitemizin mimarlarıdır.